Sukcesy sportowe

21.05.2018

Po raz pierwszy w historii Gdyni rozegrany został pilotażowy turniej plażowego czukbola pod opieką Gdyńskiego Centrum Sportu i Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni. Gra toczyła się do dwóch wygranych setów (do 21 punktów). Gdynia wydaje się idealną lokalizacją dla tej dyscypliny sportu – tym bardziej w tak piękny, słoneczny dzień! Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy chęci podjęcia rywalizacji sportowej w tej nowej dyscyplinie i zapraszamy na turniej plażowy w przyszłym roku! Oczywiście „jedenastka” zdobyła pierwsze mistrzostwo!

Skład reprezentacji: Grzegorz Porzycz (kapitan), Dominik Rusnak, Kacper Sępiński, Jakub Runiewicz, Tomasz Sternicki, Mateusz Warkusz oraz Przemysław Psuty.

Klasyfikacja turnieju:

1. Szkoła Podstawowa nr 51 (Gimnazjum nr 11)
  2. Szkoła Podstawowa nr 48
  3. I Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Krzysztof Niedźwiedź

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2002-2004 (chłopcy)

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła XII miejsce w wojewódzkim finale drużynowych biegów przełajowych. Skład reprezentacji: Oskar Cholewiński, Grzegorz Porzycz, Jakub Runiewicz, Krystian Gabriel, Tomasz Sternicki.

Joanna Głąb

Miło nam poinformować, że nasza szkolna męska reprezentacja piłki siatkowej zajęła w Mistrzostwach Gdyni drugie miejsce i wywalczyła awans do półfinałów wojewódzkich. W czasie całych mistrzostw nasi chłopcy ulegli jedynie gospodarzowi turnieju - Gimnazjum nr 4 wynikiem 2:1 (15:11 w tiebreaku).

Serdecznie gratuluję! Jesteście wspaniali!

Skład reprezentacji: Grzegorz Porzycz (kapitan), Tomasz Sternicki, Jakub Paluch, Dominik Rusnak, Szymon Zaręba, Szymon Kowalski, Michał Niemiec, Kamil Formella, Kacper Sępiński, Szymon Paszkiewicz, Tomasz Kołakowki oraz Piotrek Wilma.

Po zajęciu II miejsca w Mistrzostwach Gdyni, reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła tytuł wicemistrza w Mistrzostwach Bowlingowych Województwa Pomorskiego.

Wielkie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Głąb