Sukcesy sportowe

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2002-2004 (chłopcy)

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła XII miejsce w wojewódzkim finale drużynowych biegów przełajowych. Skład reprezentacji: Oskar Cholewiński, Grzegorz Porzycz, Jakub Runiewicz, Krystian Gabriel, Tomasz Sternicki.

Joanna Głąb

Miło nam poinformować, że nasza szkolna męska reprezentacja piłki siatkowej zajęła w Mistrzostwach Gdyni drugie miejsce i wywalczyła awans do półfinałów wojewódzkich. W czasie całych mistrzostw nasi chłopcy ulegli jedynie gospodarzowi turnieju - Gimnazjum nr 4 wynikiem 2:1 (15:11 w tiebreaku).

Serdecznie gratuluję! Jesteście wspaniali!

Skład reprezentacji: Grzegorz Porzycz (kapitan), Tomasz Sternicki, Jakub Paluch, Dominik Rusnak, Szymon Zaręba, Szymon Kowalski, Michał Niemiec, Kamil Formella, Kacper Sępiński, Szymon Paszkiewicz, Tomasz Kołakowki oraz Piotrek Wilma.

Po zajęciu II miejsca w Mistrzostwach Gdyni, reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła tytuł wicemistrza w Mistrzostwach Bowlingowych Województwa Pomorskiego.

Wielkie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Głąb

Reprezentacja dziewcząt, zdobywając I miejsce w rejonowych zawodach piłki siatkowej, wywalczyła awans do rozgrywek na szczeblu powiatu. Pod koniec marca dziewczęta walczyły w Mistrzostwach Gdyni, zdobywając tytuł wicemistrzyń i awans do rozgrywek półfinałowych woj. pomorskiego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Skład reprezentacji: Aleksandra Sarnowska, Julia Woźniak, Dominika Poździk, Iza Cybulska, Nikola Rogalska, Joanna Knopik, Wiktoria Dominik, Natalia Socha.

22.03.2018

Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Martyna Waloszewska (3e), Matylda Latuszek (3e), Agnieszka Szewczyk (3e), Oliver Gaca (3b) – zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gdyni w zawodach Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Wspaniale zaprezentowała się Weronika Fleming (3e), zajmując I miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz Martyna Waloszewska (3e), która wywalczyła III miejsce.

Pozostali zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej uplasowali się również na wysokich miejscach: Matylda Latuszek – IVmiejsce, Agnieszka Szewczyk – V miejsce, Oliver Gaca – VII miejsce.

Serdecznie gratulujemy!