Sukcesy uczniów

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego,
  2. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii,
  3. Przejście do etapu ogólnopolskiego konkursu kreatywnego myślenia „Odyseja Umysłu”,
  4. Przejście do etapu ogólnopolskiego konkursu kreatywnego myślenia „Wyspa Zagadek”,
  5. 1,2,3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX edycja 2018 r.
  6. 25 uczniów uzyskało certyfikat z języka francuskiego na poziomie A1/A2 w Międzynarodowym egzaminie Delf
  7. Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Malarze hiszpańskojęzyczni",
  8. Wojewódzki konkurs historyczny "500 lat reformacji" - dwie finalistki etapu wojewódzkiego,
  9. Wojewódzki konkurs historyczny "II wojna światowa na Pomorzu" - tytuł laureata i tytuł finalisty,
  10. Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders Grand Prix Polski - I miejsce w dywizji POM DANCE ELITTE,
  11. XXI Mistrzostwa Polski Cheerleaders – IV miejsce,
  12. Puchar Polski Cheerleaders Grand Prix Polski 2017 – III miejsce,
  13. TYTUŁ LIDERA SPORTU - I miejsce w klasyfikacji sportu szkolnego szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2017,
  14. Mistrzostwa Gdyni w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,
  15. XVIII Gimnazjada Województwa Pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt –XI miejsce,
  16. Drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych- I miejsce reprezentacja chłopców- awans na zawody szczebla wojewódzkiego, II miejsce drużyna dziewcząt, XII miejsce w województwie- chłopcy,
  17. Mistrzostwa Gdyni szkół gimnazjalnych w szachach – III miejsce,
  18. Mistrzostwa Gdyni w halowej piłce nożnej – Rejon Śródmieście I miejsce, Mistrzostwa Gdyni IV miejsce,
  19. Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w unihokeju dziewcząt – III miejsce , chłopcy II miejsce,
  20. Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w tenisie stołowym dziewczęta III miejsce,
  21. Mistrzostwa Gdyni w Bowlingu- II miejsce reprezentacja dziewcząt /awans na zawody szczebla wojewódzkiego,
  22. Mistrzostwa Bowlingowe Województwa Pomorskiego- dziewczęta – II miejsce,
  23. Mistrzostwa Gdyni w pływaniu – V miejsce sztafeta dziewcząt,
  24. Zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia – IV i V miejsce indywidualnie,
  25. Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w piłce ręcznej- Dziewczęta I miejsce , chłopcy V miejsce,
  26. Mistrzostwa Gdyni w piłce Ręcznej dziewcząt – V miejsce,
  27. Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Rugby Tag – II miejsce reprezentacja dziewcząt i II miejsce reprezentacja chłopców,
  28. Bieg Urodzinowy Gdyni - bieg juniora ,Grand Prix w biegach ulicznych - III miejsce indywidualne,
  29. Piłka siatkowa chłopcy – I miejsce w rejonowych mistrzostwach, II miejsce w Mistrzostwach Gdyni, II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich,
  30. Piłka siatkowa plażowa chłopców – V miejsce w mistrzostwach Gdyni,
  31. Piłka siatkowa dziewcząt- I miejsce w rejonowych mistrzostwach Gdyni , II miejsce w Mistrzostwach Gdyni, II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich,
  32. Piłka siatkowa plażowa dziewcząt – I m w Mistrzostwach Gdyni, I m w Półfinałach Wojewódzkich, I miejsce w finale Województwa Pomorskiego i awans do Ogólnopolskich Mistrzostw w piłce siatkowej plażowej dziewcząt, IX miejsce w turnieju ogólnopolskim,
  33. Mistrzostwa Gdyni w piłce nożnej halowej - I miejsce w rejonie, IV miejsce w Gdyni,
  34. Mistrzostwa Gdyni - Szkolna Liga Strzelecka - klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych - III miejsce, Klasyfikacja indywidualna – I, III, IV, V, VII miejsce,
  35. Wojewódzki etap 46 Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – V i VI miejsce w klasyfikacji klas szkół podstawowych i gimnazjalnych,
  36. Konkurs Wiedzy o Gdyni - I miejsce,
  37. Gdyńska Olimpiada Wiedzy o Kulturze Fizycznej – II miejsce w finale w kategorii szkół podstawowych,
  38. TURNIEJ TCHOUKBALL - TCHOUK HIGHT 5 Warszawa – II miejsce,
  39. I Mistrzostwa Gdyni w TCHOUKBALLU Plażowym – I miejsce,
  40. Finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - II Wojna Światowa na Pomorzu Gdańskim
  41. Międzyszkolny projekt edukacyjny Ludzie nauki w drodze do prawdy - II miejsce
    Lista będzie aktualizowana...

18.06.2018

Z dumą informujemy, że zespołowo uczniowie klasy czwartej szkoły podstawowej zajęli 6 miejsce, a uczniowie klas siódmych - 8 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego "Big Ben".
Najwyższe wyniki osiągnęli:
1. Zofia Kowalewska
2. Maksymilian Szymankiewicz
3. Wojtek Adamczewski

Serdecznie gratulujemy!

Oliwia Dajnowiec

18.06.2018

Miło nam poinformować,że w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX najwyższy wynik w szkole uzyskał uczeń klasy 3d - Krzysztof Spodarczyk. Drugie miejsce zajęła Dominika Urban z klasy 3e, a trzecie miejsce Maja Staniewska z klasy 7b.
Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Necel

Nvrmnd - There is no truth, there is only perception

Nevermind tworzą gimnazjaliści: Przemysław Bieliński, trzecia klasa Gimnazjum nr 17 (SP 44) – bas, Tomasz Sternicki Gimnazjum nr 11 (SP 51) – pianino, Artur Ciruk Gimnazjum nr 11 (SP 51) – gitara. Najstarszy ma 16 lat, a najmłodszy 15. To młodzi gdynianie, którzy postanowili skorzystać ze swoich umiejętności i podzielić się z nami bardzo dobrą muzyką.

Guitar/ Effects - Artur Ciruk

Piano - Tomasz Sternicki

Bass Guitar - Przemysław Bieliński

Recorded/Mixed - Artur Ciruk Video - Maksymilian Wysocki

7.06.2018

Weronika Balana, Emilia Przybyłek, Julia JasnochZ wielką radością informujemy, że film Papillon, zrealizowany na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza przez uczennice klasy 3a (reż. Julia Jasnoch, zdjęcia: Emilia Przybyłek, kierownik produkcji: Weronika Balana), zdobył trzy nagrody na VI ogólnopolskim konkursie „Od ignoranta do eleganta”, promującym zasady savoir-vivre'u. Na konkurs wpłynęły prace uczniów ze szkół z: Koszalina, Gdyni, Legnicy, Świebodzic, Głogowa, Słupska, Warszawy i Kleszczowa. Uczniowie mieli za zadanie zrealizować film promujący zasady savoir-vivre'u, koncentrując się na zasadach dobrego wychowania w przestrzeni publicznej.

W kategorii „gimnazjum” film Papillon zajął II miejsce, natomiast grający w tym filmie Anna Dutkiewicz (3a) i Kacper Sępiński (3a), zostali uznani za najlepszych aktorów konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

Iwona Chojnacka, Piotr Kurpiewski, Kryspin Pluta, Janusz Żurawski

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kleszczowie, który nazywany jest „polskim Kuwejtem”. Darmowy aquapark, kręgielnia, lodowisko, obiady dla dzieci i kolonie za 150 zł. Szybki internet, drogi równe jak stół, ścieżki rowerowe i dom kultury za 10 milionów. To wszystko mają mieszkańcy Kleszczowa... i uczniowie tamtejszych szkół...

Więcej:

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20204764,najbogatsza-gmina-w-polsce-jest-praca-nie-ma-kolejek-do-lekarza.html

View the embedded image gallery online at:
http://gim11gdynia.pl/index.php/sukcesy-uczniow#sigFreeId1c38e4928e