Strona Główna BlogaRedakcjaPortfolio PartnerówOferta Szkolnych Plecaków Męskich oraz DamskichOferta Toreb Szkolnych

Celem strony jest propagować praktyczne informacje na tematy istotne dla uczniów oraz rodziców. W szczególności koncentrujemy naszą uwagę na młodzieży szkolnej z Gdyni. Szkołach podstawowych oraz po-gimnazjalnych w Gdyni, instytucjach edukacyjnych w naszym mieście oraz przedsiębiorcach prywatnych, którzy aktywnie wspierają sektor szkolny.

Szkoły podstawowe w Gdyni

Która Szkoła Podstawowa w Gdyni na najwyższy poziom? Ta takie i inne pytania spróbujemy sobie odpowiedzieć na łamach naszej strony Gim11Gdynia.pl. Po likwidacji gimnazjów w Polsce (w tym i naszego Gimnazjum), temat znaczenia szkoły podstawowej w wychowaniu młodzieży szkolnej, nabrał jeszcze większego znaczenia. Tym bardziej liczy się wskaźnik nauczania w szkołach podstawowych miasta Gdynia. Ranking szkół podstawowych w Gdyni prezentuje między innymi poniższe zdjęcie:

szkoly podstawowe gdynia ranking

Plecaki szkolne – Gdynia, gdzie kupić?

Gdzie w Gdyni kupić plecak szkolny? To pytanie często zadajemy sobie jako rodzice w sierpniu lub lutym każdego roku. Sierpień to jak wiadomo okres przygotowanie do roku szkolnego, luty jest z kolei miesiącem rozpoczęcia kolejnego semestru i również bywa momentem zakupu plecaka szkolnego. Oba terminy wiążą się ze sporym wydatkiem, tym bardziej, że plecaki do szkoły, wyprawka, materiały edukacyjne dla uczniów są z roku na rok coraz droższe. Co w tej sytuacji robić? Trzeba wspierać domowy budżet różnego rodzaju benefitami oferowanymi przez system społeczny w Polsce, korzystać ze zniżek oferowanych przez dystrybutorów wyprawki szkolnej oraz kupować mądrze, tak aby plecak czy elementy mundurka szkolnego służyły uczniowi możliwie najdłużej w dobrym stanie.

<<< Pod tym linkiem

To jest strona dystrybutora plecaków szkolnych, oferującego rabat 10% na wszystkie modele (UWAGA: również w przecenie) z kodem: ZPL10

Szukasz modnych / stylowych i tanich plecaków dla młodzieży?

Zajrzyj TUTAJ:
Dobrej Jakości Plecaki dla Młodzieży Szkolnej w oferty sklepu internetowego Plecak.net

Partnerzy oferujący tanią wyprawkę do szkoły – Gdynia

W tej części będziemy zajmować się instytucjami oraz promować przedsiębiorców wspierających rodziców w zakupie wyprawki szkolnej w mieście Gdynia. Doskonale wiemy jak ważne jest dla rodziców aby kupić nie tylko pełne wyposażenie, ale także dobrej jakości przybory szkolne i możliwie najbardziej użyteczne dla swoich dzieci. Niestety na rynku Polskim, w tym naszych Gdyńskim – w dalszym ciągu można natknąć się na niesprawdzone artykuły, których również pochodzenie jest wątpliwe. Dlatego też, podstawową misją strony Gim11Gdynia.pl, jest:

• emisja producentów Polskich, pozyskujących asortyment z Unii Europejskiej (pomijając rynki Azjatyckie)
  • informacja o wsparciu dla rodziców uczniów (która została sprawdzona przez nasze organy)- nie, kolaborowanie się z przedsiębiorstwami na zasadzie „sponsorowanej współpracy)
  • przygotowywaniu poradników w oparciu o obiektywną ocenę naszych redaktorów.

Te cztery, postulaty zawsze przyświecają działalności strony Gim11Gdynia.pl.

Strony z elementami wyposażenia szkolnego i przyborami dydaktycznymi dla nauczycieli

Rodzaje akcesoriów do szkół średnich

• Akcesoria prezentacyjne
  • Audiobooki