Młodzieżowy

Młodzieżowy, Wakacyjny Look

Po długiej przerwie, wracam i opowiadam co się działo.Tak jak wcześniej pisałam, przez 10 dni byłam na obozie tanecznym w Ustce. Wierzcie mi na słowo, niemalże nie było tam czasu na cokolwiek poza wyznaczonym grafikiem, jednak to też uczy w pewien sposób systematyczności, co dobrze mi zrobiło i już wiem, że przyda mi się to w roku szkolnym, który zbliża się do nas ogromnymi krokami.Czas spędzony na obozie uważam za bardzo udany. Codzienne treningi przyczyniły się też do zgubienia kilku kilogramów z czego jestem niesamowicie zadowolona. Czymś (a raczej kimś) co zaskoczyło mnie najbardziej są ludzie, których tam poznałam. Wielokrotnie jeździłam na tego typu obozy, jednak na tym poznałam zdecydowanie najwięcej osób, z którymi mogłabym przegadać całe noce. Miłą niespodzianką okazało się także bliższe  poznanie pewnej dziewczyny, którą wcześniej kojarzyłam z grupy kailanators. O Uli wspominam między innymi z tego powodu, że zrobiła sobie tatuaż z henny z napisem Kaila, co niesamowicie mnie wzruszyło.Instruktorzy, nocne gry terenowe, plażing, mini playback show, ognisko i na koniec ogólne fajny turniej tańca. Cały obóz zleciał strasznie szybko, niemal tak samo szybko jak zżyłam się z poznanymi na nim osobami za co wszystkim bardzo dziękuję i jestem pewna, że wkrótce się zobaczymy.

ramoneska- klik / top- h&m / koszula- SH / legginsy- h&m / buty- vans

plecak dziewczęcy
plecaki dziewczyny

miałyśmy jeszcze plecaki dziewczęce z: https://www.brytyjka.pl/plecaki-dla-dziewczyn-cat-40.html

Zdjęć z Ustki nie zobaczycie, tuż przed wyjazdem aparat odmówił posłuszeństwa, dlatego dziś dodaję zdjęcia z przyjazdu Szczurka, natomiast w kolejnym poście dowiecie się jak spędziłyśmy razem te kilka dni.Jako, że wyjeżdża już w czwartek został nam jeszcze jeden pełny dzień razem, w którym możecie szukać nas w Gorzowie, bo wraz z ładną pogodą idziemy zwiedzać miasto.

Plecak dziewczęcy, wersja solidna i w stylowym kolorze

Jeśli szukasz oryginalnego, ekstrawaganckiego, a przy tym funkcjonalnego plecaka, poznaj koniecznie plecak szkolny dla dziewczyny Galaxy. To kolejna propozycja od Bag Street dla wymagających więcej. Plecak zachwyca niebanalnym motywem i wyrazistymi kolorami. To coś dla każdej nastolatki, które kocha żywe kolory i w ten sposób wyraża swój temperament. Plecak szkolny odszyty jest z bardzo wytrzymałego poliestru, dzięki czemu z pewności będzie doskonałym towarzyszem przez kilka sezonów. Plecak zamykany jest od góry i posiada w sumie aż sześć kieszonek zewnętrznych. Do dyspozycji użytkowniczka ma dwie kieszonki z siatki, umieszczone po bokach oraz cztery na suwaki. Największa z nich pełni role komory głównej i mieści wszystkie duże formaty, w tym także A4. Dzięki usztywnionym ramiączkom, zapewniającym doskonała amortyzację, ciężar zawartości zredukowany jest o 1/3. To wyjątkowy plecak. Świetnie sprawdzi się jako plecak szkolny, ale i na spotkanie z przyjaciółkami. Fantastycznie przyciąga uwagę. A to tak ważne dla każdej dziewczyny, prawda?

Gdynia plecak szkolny
Najlepszy plecak szkolny dla dziewczyn – który kupimy w Gdyni

A Wy jakie stylizacje dziewczęce, młodzieżowe lubicie najbardziej?

Napiszcie do Nas. A opublikujemy wasze stylizacje.

1 thought on “Młodzieżowy, Wakacyjny Look”

1. Ewelina | Gdańsk pisze:

Mi podobają się plecaki szkolne nawiązujące wzorów vintage. Takie szyte ze skóry, ewentualnie z połączenia tych dwóch materiałów. Może dlatego że jestem już na studiach :). Z kolii jak wspominam mój plecak szkolny do w 6-7 klasie podstawówki miałam właśnie taki jak ten zielony plecak. To jest jeden z tych modeli szkolnych „nie do zajechania”.